Relacja z XIX Zjazdu PTDL w Krakowie

Relacja z XIX Zjazdu PTDL w Krakowie

W dniach 3–6 września 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbył się XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej. Organizowany co 4 lata, jest największym i najważniejszym wydarzeniem naukowym PTDL, połączonym z wyborem władz Towarzystwa na kolejną kadencję. W tym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 1300 diagnostów laboratoryjnych z całej Polski.

Ogólnopolski Zjazd pracowników z branży diagnostyki laboratoryjnej, jak również specjalistów z różnych dziedzin to doskonałe miejsce do zaprezentowania przez firmy z segmentu IVD oferty testów diagnostycznych oraz rozwiązań informatycznych i sprzętowych dla laboratoriów. W wystawie towarzyszącej XIX Zjazdowi PTDL, nazywanej POLMEDLAB, wzięło udział ponad 50 firm. Rzecz jasna, nie mogło nas tam zabraknąć!

Jest nam bardzo miło, że nasze stoisko firmowe cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, o czym świadczy Państwa liczny udział w przygotowanych przez EUROIMMUN Polska konkursach, liczba przeprowadzonych rozmów z naszymi pracownikami oraz mnóstwo pytań dotyczących naszej oferty. Cieszymy się również, że podczas warsztatów firmowych, które przygotowaliśmy dla Państwa we współpracy ze znakomitymi polskimi i zagranicznymi prelegentami, sala wykładowa była wypełniona po brzegi (przebieg warsztatów można obejrzeć na naszym kanale na YT). Dziękujemy i do zobaczenia za kolejne 4 lata!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej!

Autor: mgr Michał Podkalicki
EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.
www.euroimmun.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Prześlij je nam, a odpowiedź wkrótce ukaże się na blogu: blog@euroimmun.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.