36 800 zł dla dzieci z chorobą nowotworową od uczestników kursu EUROIMMUN o diagnostyce ANA!

Druga edycja kursu „Diagnostyka przeciwciał ANA w teorii i praktyce”

Pierwsza edycja kursu „Diagnostyka przeciwciał ANA w teorii i praktyce” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 368 diagnostów i lekarzy. Dzięki temu na rzecz Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wspierającej działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei” przekazaliśmy w sumie aż 36 800 zł!

W odpowiedzi na dalsze zainteresowanie ze strony diagnostów i lekarzy uruchomiliśmy drugą edycję kursu. Kończy się on egzaminem, a uzyskanie pozytywnej oceny stanowi podstawę do przyznania punktów edukacyjnych (40 pkt. dla diagnostów laboratoryjnych i 12 pkt. dla lekarzy) oraz wydania certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu i zdobyte punkty. Kurs jest dostępny na stronie akademia.euroimmun.pl do 31 grudnia 2017 roku.

Opiekę merytoryczną nad Akademią EUROIMMUN sprawują specjaliści, którzy dzięki doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i za granicą oraz z pomocą nowoczesnych technologii zapewniają najwyższy poziom kształcenia. Patronem naukowym jest prof. dr hab. Piotr Wiland z Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Zapisz się na kurs „Diagnostyka przeciwciał ANA w teorii i praktyce”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.