E-kurs: Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych

E-kurs: Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych [nowość w Akademii EUROIMMUN]

Akademia EUROIMMUN zaprasza na kolejny kurs internetowy dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych”. Program kursu obejmuje nadwrażliwości typu alergicznego, w tym klasyczne alergie IgE-zależne oraz IgE-niezależne, np. celiakię, a także nadwrażliwości niealergiczne, takie jak: nietolerancja laktozy, fruktozy czy histaminy. Prezentacja metod diagnostycznych kluczowych w rozpoznawaniu i różnicowaniu tych schorzeń jest zilustrowana ciekawymi przypadkami klinicznymi i opatrzona schematami diagnostycznymi oraz materiałami audiowizualnymi.

Zapoznaj się z programem kursu dla diagnostów

Zapoznaj się z programem kursu dla lekarzy

Kurs został przygotowany we współpracy z Wydziałem Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka szkoląca akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego). Za ukończenie kursu przyznawanych jest 20 punktów edukacyjnych. Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. med. Urszula Demkow – Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Immunologii Klinicznej Wieku Rozwojowego (Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie).

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 7 maja–7 sierpnia 2018 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Jednostka szkoląca: Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Cena: 200 zł

Z każdej opłaty za udział w kursie kwota 100 zł zostanie przekazana na rzecz Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wspierającej działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei”.

Zapisz się na kurs dla lekarzy

Zapisz się na kurs dla diagnostów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.