Druga edycja e-kursu: Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego

Akademia EUROIMMUN uruchomiła drugą edycję kursu internetowego dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego”. Jego uczestnicy mają możliwość zdobycia nowych informacji i poszerzenia wiedzy na temat diagnostyki chorób autoimmunologicznych w gastroenterologii. W toku kursu prezentowane są ciekawe przypadki kliniczne opracowane przez specjalistów z różnych ośrodków naukowych. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka szkoląca akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego). Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych! Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Bożena Cukrowska z Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 7 stycznia–7 kwietnia 2019 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Cena: 200 zł

Z każdej opłaty za udział w kursie kwota 100 zł zostanie przekazana na rzecz Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wspierającej działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei”.

Zapisz się

Zapoznaj się z programem kursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.