Profesor Kuna Diagnostyka i leczenie alergii

Edukacja pacjentów z Polsat Café

Firma EUROIMMUN jest pionierem w zakresie upowszechniania diagnostyki alergii in vitro:

  • Jako pierwsi wprowadziliśmy pasmo CCD na każdym pasku testowym, umożliwiając weryfikację reakcji krzyżowych pomiędzy determinantami alergenów w trakcie każdego badania.
  • Wyprzedzając konkurencję, wprowadziliśmy oparte o oczyszczone lub rekombinowane składniki alergenowe innowacyjne profile DPA-Dx, które pozwalają precyzyjnie określić indywidualny profil uczulenia oraz zwiększyć szanse pacjenta na skuteczne odczulanie.
  • Stale angażujemy się w działania informacyjne i propagujemy badania laboratoryjne specyficznych IgE wśród pacjentów. Na antenie Polsat Café ukazał się wywiad z wybitnym specjalistą w dziedzinie alergologii – Profesorem Piotrem Kuną, Kierownikiem Kliniki Chorób Wewnętrznych, Astmy i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Profesor w przystępny sposób wyjaśnia w nim, czym jest alergia, jak ją badać i jak sobie z nią radzić.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze portal do zamawiania materiałów informacyjnych o badaniach laboratoryjnych EUROIMMUN. Ulotki i plakaty zostały opracowane z myślą o pacjentach – zawierają rzetelne informacje o wskazaniach do badania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Oferujemy również stojaki do ich wyeksponowania w poczekalni oraz atrakcyjne plakaty.

 

Zamów bezpłatne materiały informacyjne dla pacjentów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.