Nowość w Akademii EUROIMMUN: Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych

Akademia EUROIMMUN uruchomiła nowy kurs internetowy dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych”. Jego uczestnicy mają możliwość zdobycia najnowszych informacji i poszerzenia wiedzy na temat rekomendowanej diagnostyki boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Mogą również zyskać umiejętność radzenia sobie z najczęściej pojawiającymi się trudnościami diagnostycznymi. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka szkoląca akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego). Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych (punkty „twarde”). Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

 
Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 15 kwietnia –15 lipca 2019 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Cena: 200 zł

Z każdej opłaty za udział w kursie kwota 100 zł zostanie przekazana na rzecz Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wspierającej działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei”.

 

Zapisz się

Zapoznaj się z programem kursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.