Trzecia edycja e-kursu: Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych

Akademia EUROIMMUN uruchomiła nową edycję kursu internetowego dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych”. Jego uczestnicy mają możliwość poszerzenia wiedzy na temat zgodnej z rekomendacjami diagnostyki boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Mogą również zyskać umiejętność radzenia sobie z najczęściej pojawiającymi się trudnościami diagnostycznymi. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka szkoląca akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego). Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych (punkty „twarde”). Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 5 października 2021 r. – 5 stycznia 2022 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20 (UWAGA! Ponowny udział w e-kursie nie jest podstawą do uzyskania punktów edukacyjnych)

Cena: 300 zł

Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Do tej pory kursanci Akademii EUROIMMUN przekazali na jej rzecz ponad 500 000 zł.

 

Zapisz się

Zapoznaj się z programem kursu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.