Oferta szkoleniowa EUROIMMUN w roku 2021

EUROIMMUN wierzy w ideę stałego rozwoju. Szczególnie teraz, w czasie pandemii COVID-19, rzetelna wiedza medyczna oparta na wynikach badań naukowych i wypracowane standardy postępowania będą najlepszym narzędziem w codziennej pracy. Kursy prowadzone przez ekspertów EUROIMMUN to nie tylko dawka solidnej wiedzy, ale również możliwość praktycznej nauki inkubacji poszczególnych testów pod okiem specjalistów.

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne odbywają się w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej 41. Czekają tu na Państwa dwie przestronne sale konferencyjne oraz nowoczesne laboratorium. W dwóch niezależnych pracowniach laboratoryjnych możliwe jest równoległe prowadzenie szkoleń z zakresu wykonywania i oceny testów opartych na technice immunofluorescencji pośredniej, immunoblot, Western blot oraz na metodzie ELISA. W 2020 roku do wyposażenia naszego nowoczesnego laboratorium dołączyły aparaty firmy Arkray do badania parametrów fizykochemicznych moczu i do oznaczania hemoglobiny glikowanej.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz trenerom wprowadziliśmy zasady bezpiecznego uczestnictwa w szkoleniach, które przygotowano na podstawie wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Szkolenia odbywają się w zmniejszonych grupach zajęciowych, tak aby zapewnić bezpieczną odległość między uczestnikami, każdy uczestnik otrzymuje jednorazowe maseczki i rękawiczki, we wszystkich salach szkoleniowych dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk.

Szkolenia on-line

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w naszych szkoleniach stacjonarnych, przygotowaliśmy ofertę szkoleń on-line za pośrednictwem komunikatorów Skype lub Zoom.

Podobnie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, szkolenia zdalne dostosowujemy do Państwa potrzeb – zarówno pod kątem czasu, jak i omawianej tematyki. Przed umówionym terminem spotkania otrzymają Państwo materiały szkoleniowe, a podczas szkolenia będą Państwo mogli dodatkowo skonsultować z trenerem niejednoznaczne wyniki czy przedyskutować nurtujące Państwa wątpliwości.

Jak odbyć szkolenie w EUROIMMUN

Zainteresowanych ofertą szkoleniową zachęcamy do kontaktu:

 

dr n. farm. inż. Patryk Matuszek

e-mail p.matuszek@euroimmun.pl

tel. 71 75 66 012

tel. kom. 503 026 072

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.