Roadshow 2019

PKI Roadshow udowodniło, że przyszłość może być tu i teraz!

W dniach 5 (Warszawa) i 7 (Kraków) marca 2019 byliśmy współorganizatorami niesamowitego wydarzenia – PerkinElmer Roadshow w Polsce. Była to niepowtarzalna szansa na spotkanie i wymianę doświadczeń z ekspertami PerkinElmer Company oraz zapoznanie się z ofertą tej firmy z zakresu genomiki i proteomiki.

Nasi goście mogli dowiedzieć się, jakie rozwiązania stosowane są w branży medyczno-diagnostycznej na świecie, a także sprawdzić, które z nich można wdrożyć do polskich laboratoriów, by usprawnić ich rutynową pracę.

Mobilne laboratorium PKI wyglądało imponująco. W specjalnie przygotowanej do tego celu ciężarówce zgromadzono nowoczesne aparaty pozwalające na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań oraz automatyzację analiz badawczych i diagnostycznych. Specjaliści PerkinElmer prezentowali m.in. automaty do oczyszczania i analizy białek, izolacji kwasów nukleinowych, opracowania bibliotek do sekwencjonowania nowej generacji (NGS), analiz DNA i RNA. Dodatkowo można było zapoznać się z technologią Microarray i jej praktycznym zastosowaniem w szybkiej i wiarygodnej diagnostyce medycznej na przykładzie oferty EUROIMMUN DNA.

Dowiedz się więcej i sprawdź listę urządzeń dostępnych w mobilnym laboratorium

Goście byli pod wrażeniem prezentowanych rozwiązań. Eksperci PerkinElmer udowodnili, że zastosowanie tak innowacyjnych narzędzi może być rentowne także w polskich placówkach. Odwiedzający mieli możliwość otrzymania materiałów informacyjnych oraz ciekawych gadżetów, jednak najważniejsza była możliwość rozmowy z ekspertami z wiodącej amerykańskiej firmy, którzy specjalnie dla nich odwiedzili Polskę.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową i filmem podsumowującymi wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.