Home - Konferencja PUM 23

Szanowni Państwo,

już po raz dwudziesty trzeci mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” organizowanej przez Klinikę Reumatologii, Chorób Wewnętrznych, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielną Pracownię Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie. Wiosenna edycja odbędzie się pod hasłem „Reumatologia w COVIDowej rzeczywistości”. Sympozjum odbędzie się w sobotę 20 marca 2021 r. w formule on-line w godz. 10:00-14:00. Dostęp do platformy będzie możliwy jeszcze przez 7 kolejnych dni od zakończenia konferencji, tj. do 28 marca do godz. 12:00.

Wśród problematyki poruszanej w trakcie sympozjum znajdą się m.in. zagadnienia związane z zespołami autoimmunizacyjnymi indukowanymi przez COVID-19, możliwością zastosowania leków reumatologicznych w terapii zakażeń wirusem SARS-CoV-2, wpływem współistnienia chorób reumatycznych na przebieg COVID-19 zarówno u dorosłych chorych, jak i w populacji pediatrycznej, a także bezpieczeństwem szczepień przeciw COVID-19.

Za udział w konferencji zostały przyznane 4,0 punkty edukacyjne dla lekarzy i 2,0 dla diagnostów laboratoryjnych.

Zapisy trwają do 19 marca 2021 r. do godz. 12:00.

Koszt udziału w konferencji wynosi 30 zł. Kwotę należy uiścić na konto: Santander Bank Polska S. A. nr 06 1090 1492 0000 0001 0053 7752 koniecznie z dopiskiem „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych 20.03.2021”.

Dziękujemy za udział we wcześniejszych edycjach i jednocześnie pozostajemy z nadzieją, że i tym razem tematyka sympozjum spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

W imieniu Organizatorów
dr n. med. Katarzyna Fischer

Komitet Naukowy:
Przewodniczący: prof. dr hab. n. med. Marek Brzosko
Członkowie:
dr n. med. Katarzyna Fischer
dr n. med. Iwona Brzosko
prof. dr hab. n. med. Elżbieta Smolewska
dr Danuta Bobrowska-Snarska
prof. dr hab. n. med. Eugeniusz J. Kucharz
prof. dr hab. n. med. Zbigniew Żuber
prof. dr hab. n. med. Bogdan Batko
dr hab. n. med. Hanna Przepiera-Będzak

Komitet Organizacyjny
Przewodnicząca: dr n. med. Katarzyna Fischer
Członkowie: dr n. med. Iwona Brzosko
prof. dr hab. n. med. Marek Brzosko

Wejście na konferencję